Get the Flash Player to see this movie.

Deelnemers circles

 Learning Circle A - Wonen (hoe woon je nu en in de toekomst)
John Mölenberg, SG Mariëndael VSO zml/mg, Arnhem
Hadassa van Paesschen, Basisschool Bernadette, Loo
Arianne Laurentzen-Gerritsen / Maureen Cosgrave, Jozefschool, Huissen
Naomie Melcherts / Cindy Blom, S.O. Maretraite,  Maretraite
Angela Dhanes / Jeanette Dorff, S.O. Emma, Tourtonne
Cherryl van Randwijk / Diane Fer, Raymond van Gennipschool, Welgelegen, Paramaribo
Shiefanie Djoemai-Moenne / Judith Mercuur, Petrus Dondersschool, Paramaribo
Judith Themen,  Kolegio Dodo Palm, Willemstad, Curaçao
   
Learning Circle B - Feesten en vieringen
Nicolet Beuger, SG Mariëndael VSO zml/mg, Arnhem
Lisette Osenga, Jozefschool, Huissen
Marie-Louise Vroemen, Ans van Beersum, Ina Ipenburg, SG Mariëndael SO, Arnhem
S. Bandhoe, Stizona, Paramaribo/ Joyce Wooter, Stizona, Zorg en Hoop
Madelene Reumel, Mytylschool, Paramaribo
Carmen Jones / Anastasia Albertzoon, F.G. Richenel Sloote, Paramaribo
John Singosentono / Jacob Duijm, O.S.Kampong Baroe, Kampong Baroe, District Saramacca
Marianne A Swinkels/ Ilge Luiyando, Blenchischool/Frater Evoniusschool, Willemstad, Curaçao
 
Learning Circle C- Familie (generaties, wonen, sociaal aspect, gevoelens)
Melanie Buijnink, OBS. 't Waliën, Winterswijk
Ireen van Kallen / Anastatia Darson, Louis Brailleschool, Paramaribo
Nathalie Markiet/ Raymone Renfrum De Bloementuin(Lionsschool), Paramaribo
Rachel Bigiman / Naomi Turny, St. Helenaschool, Blauwgrond, Paramaribo
Sabieta Mahabiersing-Bhawan / Afanaisa Gallant, O.S.Nieuw-Amsterdam, District Commewijne
Winston Setrodipo / Vanessa Landveld, Raymond van Gennipschool, Welgelegen, Paramaribo
Annemariek Faber, Heijenoordschool, Arnhem (1 groep)
Els/ Lieke/ Zitha, Soeur Hedwigschool, Curaçao
   
Learning Circle D- Communicatie
Mirjam van der Veer / Ad Bozelie, Het Spoor, Zeist
Edine Buiting / Stephan Zwartkruis / Barbara Jansen, Heijenoordschool (3 groepen)
Joan Draibas / Marci Silent, Kennedyschool, Paramaribo
Claudette van Dams/ Sharon Strijk, SO Lamtoro, Flora
R. Habiboellah / Charles Maleko, Jule Fernandes school, Paramaribo
Barbara Shields, Nassy Brouwerschool, Paramaribo
Cynthia Mac Nack / Rob Sterenborg, Kangoeroeschool, Uitvlugt, Paramaribo
Ineke Bors, Dividivi LOM school, Emmastad, Curaçao
   
Learning Circle Sport
Ivo Jaakke / Karel Speth, VSO Mariendael, Arnhem
Sandra Gerritsen / Stephan Konings, SG Mariëndael VSO zml/mg, Arnhem
Bouke Bisschop / Ingrid Alink, De Toekomst, Ede
Bouke Bisschop / Jenneke Geerts, De Wegwijzer, Ede 
Nikka te Koppel / Willemien Wentink, Magnoliaschool, Aalten
Margo Rowlins, F.G. Richenel Sloote, Paramaribo
Lizbeth Westmaas / Reguillio Kartodikromo, S.O. Emma, Tourtonne
Patricia Crawford / Morea Amsdorf, Grietjebie, Paramaribo
Jennifer Bijlhout / Indra Ramdjiawan , Hubstina school, Leijsweg
   
 
MULO / VMBO LC B - Leefsituatie van de schoolgaande jeugd van opstaan tot naar bed gaan.
Marilva Sluisdom /  Manorma Ramjiawan, Mulo Kerklaan, Paramaribo, Kwatta
Sharita Bhugoea/ Naomi Kromokario-Samidin, Mathoora school, Groningen Saramacca
Evelien van Merkerk , Lorentz Lyceum, Arnhem
Sharda Jasai / Aruna Changoer, M.R. Dayanand, Beni's Park
Marjorie Darson / Hellen Laurens, Mgr. Wulfingh, Paramaribo
Machiel Dijkstra, Het Noordik, Almelo
Gerrit Meijerink, Het Noordik, Almelo
Hendrik Karsodikromo / Sabra Saboerali , Anton Residaschool, LeidingXI Wanica
Anke van Eijk, Citaverde College, Nederweert
Clementine Lentink, Jac. P. Thijssecollege, Castricum
Marjan Goossen, Het Nieuwe Eemland, Amersfoort
   
MULO / VMBO LC A - Vrijetijdsbesteding onder jongeren
Ireen Martodikromo / Ingrid Belfor-Rudge, George Asin, Paramaribo
Mardjerie Liauw-Anjie / Hellen van de Leuv,, Christus Koning, Paramaribo
Patricia Soerodimedjo / Hillary Karso-Dors / Marijette Nahar, Joh.Vrolijkschool, Lelydorp - distr. Wanica
Stephan van den Hoff, Lorentz Lyceum, Arnhem
Daniëlle Hierink , Het Noordik, Almelo
Ilse Santokhi  / Rosie Kali, J. Hirasing, Paramaribo
Gerrit Lemans, Het Noordik, Almelo
Ardjosodirjo Audrey / Moriah Muriel / Jessica Gefferie, Wim Bosverschuurschool, Paramaribo
Hans Effing, Ellen Janse, de Grundel, Hengelo
Christophe Reijman, Jac. P. Thijssecollege, Castricum
Edwin Wiersma, Het Nieuwe Eemland, Amersfoort