ICT&E / Archief / Deelnemerslijst / Learning Circles…

Learning Circles 2015 – deelnemers/participants

Nederlandstalige Learning Circles Kinderrechten

  • Learning Circle 1 – PO/FO/SO
    • Jule Fernandes School – Paramaribo, Suriname
      • Mw. Rasida Habiboellah & Mw. Tahira Weibolt – groep E,F en G
    • Louis Braille School – Paramaribo, Suriname
      • Mw. Ireen van Kallen & Mw. Jortha Aniepa – Klasse 6
    • OS 1 Meerzorg – Meerzorg/Commewijne, Suriname
      • Mw. Salome Hubbard  & Mw. Afanaisa Gallant – 5e klas
    • Hub NB – Rosmalen, Nederland
      • Dhr. Thierry Koningstein – groep 7/8b
    • Visio Onderwijs – Rotterdam, Nederland
      • Dhr. Wouter den Engelsman – VSO/MB2
    • Kolegio San Martin de Porres – Willemstad, Curaçao
      • Mw. Emely Martis – groep 6A
    • Prinses Margriet School Willemstad, Curaçao
      • Mw. Ingrid Petrona – groep 7b

 

  • Learning Circle 2 – PO/FO/SO
    • Stg. Mytylschool – Paramaribo, Suriname
      • Mw. Meriam Karnadi & Mw. Madelene Reumel – groep 4/5
    • Julius Lobatoschool – Beekhuizen, Suriname
      • Mw. Margo Rowlins & Mw. Naomi Olf – klas 5
    • Petrus Dondersschool – Paramaribo, Suriname
      • Dhr. Ravin Raghoe & Mw. Shiefanie Moenne – klas 5 / groep 7
    • OBS de Voorsprong – Den Haag, Nederland
      • Mw. Suzy Ardjopawiro – groep 5
    • Visio Onderwijs – Grave, Nederland
      • Mw. Mieke van den Acker – groep VSO MB
    • Visio onderwijs – Rotterdam, Nederland
      • Dhr. Robert Steendijk – Visio Pro
    • Prins Bernhard School – Willemstad, Curaçao
      • Mw. Nadine Torres – groep 7A
    • Prinses Margriet School Willemstad, Curaçao
      • Mw. Astrid van Bossé – groep 6b

 

  • Learning Circle 3 – PO/FO/SO
    • F.G.Richenel Slooteschool – Paramaribo, Suriname
      • Mw. Jones Carmen – klas 6 / groep 8
    • St Thomas More school – Washabo, Suriname
      • Mw. Hillery Moor & Sabajo Iwan – groep 4-5-6
    • Kennedy School – Paramaribo, Suriname
      • Mw. Monique Raijmann & Kathleen Fleur – groep 3+4
    • Hub NB – Rosmalen, Nederland
      • Mw. Lindy van Erp – groep 7/8c
    • Visio Onderwijs – Grave, Nederland
      • Mw. Rian Kleisterlee & Mw. Noortje Opsteegh – groep 6/7
    • Werkenrode School – Groesbeek, Nederland
      • Mw. Anne Arentsen & Dhr. Ton Slots – kla
    • Prins Bernhard School – Willemstad, Curaçao
      • Mw. Cherzinia Sambo-Hoek – groep 7

 

  • Learning Circle 4 – PO/FO/SO
    • Nassy Brouwerschool – Paramaribo, Suriname
      • Mw. Barbara Shields – groep 7
    • De Bloementuin – Paramaribo, Suriname
      • Mw. Nathalie Valies-Markiet & Mw. Satchia IJzer – groep A
    • VSO Emmaschool – Paramaribo, Suriname
      • Mw. Henna Djohari & Mw. Angela Lachan – V.S.O. 1 en V.S.O. 2
    • Visio Onderwijs – Rotterdam, Nederland
      • Mw. Susanne van Ravesteijn – VSO/MB1
    • OBS De Brug – Sint Maartensbrug, Nederland
      • Mw. Marjo Sallows & Dhr. Wijnand Ursem
    • DiviDivi School – Willemstad, Curacao
      • Mw. Lea Loosman – groep 7
    • Prinses Margriet School Willemstad, Curaçao
      • Mw. Sandra van Gobbel – groep 6a

 

  • Learning Circle 5 – VO/VSO
    • Orion College Zuidoost – Amsterdam, Nederland
      • Mw. Marion Hamel & Dhr. Michel Trapenberg – Klas Paars Uitstroom
    • Het College – Weert, Nederland
      • Mw. Femke Lenaers – Brugklas
    • C.S.G. Het Noordik – Vriezenveen, Nederland
      • Dhr. Raymond Steenwelle – klas GT22
    • Werkenrode School – Groesbeek, Nederland
      • Mw. Linda Erren & Mw. Anke Akkermans – Leerjaar 3+4
    • Oostvaarders College – Almere, Nederland
      • Mw. Hendrien Exel & Mw. Carolina Kort – klas 1MM
    • Het Prisma (Voorgezet Speciaal Onderwijs) – Arnhem, Nederland
      • Mw. Jorike Hoijtink & Dhr. Stephan Konings – klas 4-5d
    • WHC Monkou – Nickerie, Suriname
      • Mw. Chequita Raghoenandan & Mw. Geeta Sitaram – Groep Huiskamer
    • Anton Residaschool – Wanica, Suriname
      •  Mw. Shima Radhe – Dwarka
    • VSO Stizona – Paramaribo, Suriname
      • Mw. Clarita Hoop – groep VSO

 

  • Learning Circle 6 – VO/VSO
    • Het College Cranendonk – Budel, Nederland
      • Mw. Irene van der Heijden & Mw. Nicole van de Ven – Brugklas
    • Het College – Weert, Nederland
      • Mw. Anne Kouwenberg & Mw. José Janssen-Kurvers – Brugklas
    • C.S.G. Het Noordik – Vriezenveen, Nederland
      • Dhr. Jeffrey Willemsen – klas BKL
    • C.S.G. Het Noordik – Vriezenveen, Nederland
      • Dhr. Raymond Steenwelle – klas KB21
    • Werkenrodeschool – Groesbeek, Nederland
      • Mw. Jolanda Esselink & Dhr. Léon Portier – 3e en 4e jaars VSO
    • VSO ZML Heliomare College – Alkmaar, Nederland
      • Mw. Moniek Komen & Mw. Martine Baas – P3
    • Ashram College – Aphen aan de Rijn, Nederland
      • Mw. Marije Vlaar & Dhr. Boris Berlijn – Mondo 2V
    • George Asin MULO – Paramaribo, Suriname
      • Mw. Audrey Soeradi & Mw. Ireen Martodikromo – Klas 3
    • St. Ceciliaschool – Latour, Suriname
      • Mw. Hellen van de Leuv – klas 2

 

English Learning Circles Childrens’s Rights

 

  • Learning Circle 7 – English
    • Glenhaven senior PS – Mississauga, Ontario, Canada
      • Mrs. Janice Robertson & Mrs. Jennifer Black – Grade 6
    • Paul A. Fisher school – Burlington, Ontario, Canada
      • Mrs. Anna Massari – Grade 6
    • Visser’t Hooft Lyceum – Leiden, Netherlands
      • Mr. Remme van der Nat & Mr. Klaas Dijkhuis- klas 1A
    • Visser’t Hooft Lyceum – Leiden, Netherlands –
      • Mrs. Ellen Vrolijk – klas 1D
    • Anton Residaschool – Wanica, Suriname
      • Mrs. Varsha Bahadoersingh
    • OLE- club, school “7 keys” – Chelyabinsk, Russia
      • Mrs. Olga Timofeev – OLE-club
    • Oukba Ibnu Nafiaa – Assa, Morocco
      • Mr. Abderazaq Layat – Class Common Core/Science
    • Vechtdal College Hardenberg – Hardenberg, Netherlands
      • Mrs. Annemiek Koopman – Class 2 Basis

 

  • Learning Circle 8 – Secondary Education (SE)
    • Terry Fox Elementary School – Barrie, Ontario, Canada
      • Mr. Bruce McColm – Grade 8
    • Kennedy PS – Toronto, Ontario, Canada
      • Mrs. Traci Mohamed – Grade 7
    • Ashram College – Aphen aan de Rijn, Netherlands
      • Mrs. Marije Vlaar & Mr. Boris Berlijn – Mondo Mix van 2vmbo-havo-vwo
    • Gymnázium Zikmunda Wintra Rakovník – Rakovnik, Czech Republic
      • Mr. Emil Waldhauser – Class O4
    • ’t Atrium – Amersfoort – Netherlands
      • Mr. Neil Cole – Class T2B
    • George Asin MULO – Paramaribo, Suriname
      • Mrs. Aretha Murray – Klas 2A
    • Centro Interescolar de Línguas de Ceilândia – Brasilia, Brazil
      • Mr. Cleverson Cavalcanti Pena & Mr. Sergio Passos – Mixed group
    • Haarlemmermeerlyceum – Hoofddorp, Netherlands
      • Mrs. Esther Sartori & Mrs. Sylvia Blom – 2nd Grade

 

  • Learning Circle 9 – Secondary Education (SE)

    • Sir Ernest MacMillan – Toronto, Ontario, Canada
      • Mrs. Laura Thompson – Class 8/7E
    • ’t Atrium – Amersfoort – Netherlands
      • Mr. Neil Cole – Class T2A
    • Schoonhovens College – Schoonhoven, Nederland
      • Mr. Pim van der Neut & Mrs. Lonneke Schrijvers – Class B2a
    • OSG De Meergronden – Almere, Nederland
      • Mrs. Alessia Lombardi – klas HV2A
    • Carmel College Salland – Raalte, Nederland
      • Mr. Tjørven Schuurman – Class GA2A3
    • Gymnasium #2 – Chernivtsi, Ukraine
      • Mrs. Tetyana Sporynina – Class 5, 8
    • Cesar Chavez Prep Public Charter School – Washington, United States
      • Mrs. Cathy Healy & Mrs. Luz Rivera – English Language Arts, 7th Grade
    • American School of Brasilia – Brasilia, Brazil
      • Mrs. Bianca Bree & Mrs. Isabel Mader – Mixed Group
    • St Theresa Catholic School, Sault Ste Marie, Canada
      • Mr. Wayne Greco – grade 7/8

 

  • Learning Circle 10 – Secondary Education (SE)
    • Montessori College Arnhem – Arnhem, Netherlands
      • Mr. Rogier Spanjers & Mr.Luuk Ebbens – HAVO 3
    • Wolfert Lyceum – Bergschenhoek, Netherlands
      • Mr. Frans Droog – VVV class
    • Nantyr Shores Secondary School – Innisfil, Ontario, Canada
      • Mrs. Penny Chaiko & Mr. Matthew Rietkoettar – Leadership Class
    • Adma International School – Keserwan, Lebanon
      • Mr. Ahmad Charaf – Grade 11
    • Dvojezična srednja šola Lendava – Lendava, Slovenia
      • Mrs. Gabriela Zver & Mrs. Sandra Vida – group VO/VSO
    • Colegiul Economic Buzau – Bazau, Romania
      • Mrs. Adriana Pietrareanu & Mrs. Catalina Ileana Postovei – group 11B

 

  • Learning Circle 11 – Secondary Education (SE)
    • Comenius College – Hilversum, Netherlands
      • Mrs. Karin Kops & Mrs Hilda Kruithof – Grade 10 / Class 4VWO
    • Dr. Frank J. Hayden School – Burlington, Canada
      • Mrs. Meaghan Maclachlan & Mrs. Jennifer Plens – Social Justice Class
    • Adma International School – Keserwan, Lebanon
      • Mrs. Maya Halawani – Grade 12
    • Agrani School and College – Dhaka, Bangladesh
      • Mr. Proshanta Kumer Sarker & Mrs. Sangita Biswas – Class 11
    • ACS – Beirut, Lebanon
      • Mr. Michael Simmons – Global Connections
    • Nemes Nagy Ágnes Művészeti Szakközépiskola – Budapest, Hungary
      • Mrs. Erika Szabó Egyed – class 12B (15 – 18)
    • Corlaer College – Nijkerk, Nederland
      • Mrs. Rasha Damman & Mrs. Heidi van Wyk  – India Exchange Group
    • Rishikul VidyaPeeth Sonepat – Haryana – India
      • Mr. Dharamveer & Mrs. Vandana Vats – Grade 9/10

 

Opgeven / Register